Najlepsze sukienki na karnawał!

 01/16/2019 19:59:53
To czas, w którym każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo i zachwycać na parkiecie. Karnawał to okres niekończących się zabaw, szalonych imprez i tańców do białego rana. Wybierając się zarówno na bal, jak i na imprezę do klubu, należy się odpowiednio przygotować. W tym kontekście najważniejsza jest sukienka. Jaką wybrać? Czy lepiej sprawdzi się krótka koktajlowa czy długa maxi?Czym kierować się przy wyborze?

Sukienka na karnawałową imprezę powinna być przede wszystkim wybierana pod kątem rodzaju zabawy. Inna stylistyka będzie pasowała do uroczystego balu w restauracji czy hotelu, a jeszcze inna na prywatkę ze znajomymi czy szaloną imprezę w klubie. To przede wszystkim rodzaj i miejsce zabawy wpływa na to, co lepiej sprawdzi się w roli karnawałowej kreacji.Impreza w klubie

Szalona zabawa w klubie ma zdecydowanie bardziej luźny charakter niż wytworny bal. Na taką imprezę zdecydowanie lepiej będzie postawić na sukienkę krótką koktajlową. Zdecydowanie powinno unikać się jasnych kolorów. Bardzo dobrze sprawdzą się żywe odcienie bordowego, błękitnego czy zieleni oraz oczywiście klasycznej czerni. Zdecydowanie powinno unikać się jasnych kolorów. Idealnie sprawdzą się modele mocno zdobione. Bardzo dobrym pomysłem jest wybór sukni z koronkowym dekoltem oraz pianką. To propozycja dla kobiet, które chcą poczuć się piękne i seksowne oraz emanować wdziękiem. Dla pań mniej odważnych, dobrą propozycją będzie suknia z zasłoniętym dekoltem i wyraźnie dłuższym tyłem. Jest elegancka, a jednocześnie naturalnie stonowana.
Bal

Bal organizowany np. w restauracji, to zupełnie inna charakterystyka zabawy. Cechuje go wytworność i pewne powaga. W takich sytuacjach, o wiele bardziej sprawdzi się postawienie na wykwintną elegancję. Wybór sukni długiej jest bardzo dobrym posunięciem. Idealnie sprawdzi się długa suknia z dekoltem i rozcięciem. Kreacją łączy w sobie stonowaną elegancję i podkreśla naturalny seksapil. Dobrym wyborem okaże się także długa suknia z pięknym haftowanym dekoltem i długim koronkowym rękawkiem oraz zdecydowanym wycięciem na plecach. W przypadku długich sukienek istnym hitem jest klasyczny kolor czerwony. Można postawić także na butelkową zieleń, granat lub odcienie bordowego.
Domówka

Zdecydowanie najmniej wymagająca jest kreacja na prywatkę u znajomych. To impreza o charakterze luźnym, warto zatem zrezygnować z długiej i wytwornej sukni. Krótka sukienka koktajlowa sprawdzi się idealnie. W tym przypadku można postawić nawet na odcienie jasne, które na luźnej imprezie swobodnie się odnajdą. Dobrze sprawdzi się krótka sukienka z zakładanym dekoltem, zapinanym na zatrzask oraz krótkim rękawkiem.